Czy to objawy lunatykowania?

Witam , śpiąc razem z moją partnerką po dłuższej chwili snu zaczynam do niej mówić , według niej mam otwarte oczy i wyglądam jakbym nie spał. Mówię wyraźnie lecz nielogiczne, gdy zapyta się mnie dokładniej o co mi chodziło zasypiam lub się budzę. Dzieje się tak niemal każdej nocy jeśli ona jest obok mnie , pytanie co mi dolega i czy jest to może jakiś objaw lunatykowania i czym jest to wywołane

Rozumiem, że Pan nie pamięta tych sytuacji? I czy inne osoby obserwowały u Pana podobne reakcje? (mogą występować często, jednak tylko w sytuacji, gdy jest Pan z partnerką dowiaduje się Pan o nich, bo gdy jest Pan sam, nie ma kto Panu o nich opowiedzieć lub też nie zdarzają się).
Zaburzenia snu mogą się pojawiać na rożnym tle- także przemęczenia, stresu, pobudzenia emocjonalnego lub napięcia, nieodpowiedniej pory posiłków itp. Gdyby trudności okazały się przewlekłe lub uciążliwe- warto skonsultować się z lekarzem, w razie potrzeby pokieruje na dalsza diagnostykę.