Czy to objawy skrętu jajników?

Witam. W 2014 roku podczas pobytu w szpitalu wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku. Po wyjściu i skończeniu leków miałam udać się do kontroli lecz tego nie zrobiłam. Podczas miesiączki(ale nie zawsze) dostaje silnych bóli, które trwają co najmniej godzinę. Czasami dochodzą wymioty, biegunki, nudności, jestem słaba. Ból jest okropny, nie do wytrzymania. Promieniuje do nerek. Bole (takie silne)sa tylko podczas pierwszego dnia miesiaczki. Czy to moze byc cos powaznego? Np. skret jajnikow?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć