Czy to oznacza, że córka będzie miała niewiele ponad 150 cm wzrostu?

Witam.Moja córka dostała niedawno pierwszej miesiączki.Wlasciwie było to tylko krwiste plamienie.Juz okolo rok temu pojawiły się inne objawy dojrzewania.Corka ma 11 lat i tylko 1,46 wzrostu. Czytałam,że po pierwszej mczce rośnie się niewiele.Czy to oznacza,że córka będzie miała niewiele ponad 150cm wzrostu? Ja też jestem niska,ale u mnie dojrzewanie zaczęło się później. Mąż jest wysoki.

Lek. Katarzyna Szymczak

Córka może jeszcze urosnąć, rosnie się do ok 21 roku życia.
Pozdrawiam