Czy to oznacza, że jestem w upragnionej ciąży?

Witam,
ostatnią miesiączkę miałam 31 grudnia 2010 r. Średni cykl trwał 31-35 dni. Od półtora roku staramy się z mężem o dzidziusia. Miałam pewne problemy z hormonami, więc lekarz zalecił mi C*** (31.12.2010-04.01.2011). Dodatkowo dostałam G*** dopochwowo, przez 10 dni, ze względu na niezbyt dobry wynik cytologii.
Od stycznia 2010 r. w każdym cyklu robię testy owulacyjne. Z ostatnich obserwacji wynika, iż dwie kreski na teście owulacyjnym miałam 21-22 stycznia 2011 r. 1 lutego lekarka kazała mi zrobić beta HCG wynik 14,5.
Czy to oznacza, że jestem w upragnionej ciąży? muszę zaznaczyć, że od 24-29 stycznia 2011 r. byłam chora i przyjmowałam leki na szczęście nie antybiotyki.
Proszę o pomoc...

Redakcja abcZdrowie

Wynik oznacza, że zaszła Pani w ciążę, niemniej jednak proszę mieć na uwadze, że jest to bardzo, bardzo wczesna ciąża i na tym etapie wiele zarodków zatrzymuje się w rozwoju. Pierwszym ważnym progiem jest termin miesiączki, drugim - koniec pierwszego trymestru. Rozpoznanie ciąży będzie pewniejsze, kiedy lekarz uwidoczni na USG zarodek i bijące serduszko. Lekami proszę się nie przejmować.