Czy to plamienie implantacyjne?

Mam pytanie: Cykle mam 30 dniowe 12dc miałam stosunek do końca a w 14dc przerwany. Także ciąża jest nie wykluczona.W 24dc test był negatywny. A 30dc dostałam bóli jak na okres i tylko mam plamienia na taki mętny różowy kolor. Czy może to być plamienie implantacyjne? Czy wyjdzie test jak go wykonam? Zawsze 1-2 mam obfite krwawienie a dziś jest inaczej dodam że tego bólu było mało trwał godzinkę. A co najlepsze to często chodzę siku co godzinę od 2 dni przed terminem miesiączki. Pozdrawiam Joanna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście zgłaszane dolegliwości i objawy mogą być skutkiem implantacji zarodka. Ramy czasowe by się zgadzały gdyż do implantacji dochodzi właśnie w okresie mniej więcej 10 dni. Proponuję wykonać kolejny test ciążowy.