Czy to po prostu bezpłodność?

Witam, mam problem z płodnością. Otóż w trakcie kontrolnych badań u ginekologa( mam malutką nadżerkę, którą muszę co pół roku kontrolować), okazało się już rok temu ,że moje jajniki nie funkcjonują prawidłowo. Lewy jest torbielowaty jak stwierdził pan doktor, oba są od kilkunastu miesięcy puste, nie produkują pęcherzyków. okres nieregularny od roku. tsh, hemoglobina glikemiczna, prolaktyna w zupełnej normie. Czy to po prostu bezpłodność? Proszę o pomoc

Skoro pan doktor stwierdził PCOS to czy włączył odpowiednie leczenie ? PCO można leczyć. Pozdrawiam serdecznie.