Czy to powiększony węzeł po infekcji?

Witam! 14 lutego złapało mnie przeziębienie, kaszel, katar, stan podgoraczkowy. Dostałam groprinosin od swojej lekarki i cirrus na katar. 19 lutego gdy przeziębienie mi juz troche minelo to za prawym uchem wyszedm mi wezel chlonny. Jest wyczuwalny pod palcami, mysle,ze wielkosci okolo centymetra, nie jest bolesny ale da się to przesuwac. Moje pytanie brzmi czy lepiej odrazu udac sie do lekarza czy może to być wezel po infekcji. Bardzo martwi mnie ten fakt gdyż nigdy nie powiększył mi się węzły przy przeziębienie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Wojciech Zygmunt

Jak najbardziej może to być powiększenie węzła chłonnego po przebyciu infekcji. Proszę obserwować zmianę. Jeżeli za kilka tygodni nadal będzie się utrzymywać, proszę skonsultować się z lekarzem.