Czy to prawda, że od palenia papierosów wypadają włosy razem z cebulkami?

Mam pytanie, czy to prawda ze od palenia papierosów wypadaja włosy razem z cebulkami nie odwracalnie, pale juz 7 lat i nie zaobserwowalem u siebie jakis derastycznych zmian bardzo zalezy mi na pomocy :( Ponieważ kolega mi powiedzial ze skutki tego zobacze za kilka lat a nie chce byc łysy w wieku 30 lat : ( z gory dziekuje za pomoc.

Nikotyna powoduje skurcz naczyń krwionośnych, co prowadzi do zmniejszonego uwalniania tlenu w tkankach i niedostatecznego odżywienia włosów. Dym tytoniowy zawiera substancje smoliste, które osadzają się na włosach i przez to je wysuszają. W wyniku palenia papierosów włosy stają matowe i łamią się, jednak nie w takim stopniu, by móc spowodować nieodwracalną utratę włosów. Pozdrawiam serdecznie!

http://www.slomka.org/