Czy to prawda, że witamina b17 zabija komórki rakowe?

Witam. Mam usunięte część jelita z guzem. Nowotworem złośliwym. Obeszło się bez chemii i radi0terapi. Zakupiłam sobie witaminę B17 ( letril - 500 mg) oraz Megazyne Forte - enzymy. Zażywam po 1 tabletce na dobę. Czy to prawda że witamina b17 zabija komórki rakowe? Ja nie wiem czy takowe teraz w moim organizmie są- ale czy dobrze robię zażywając to.

Omawiane preparaty to suplementy diety o nieudowodnionej jeszcze skuteczności. Jeżeli nie zmienia Pan trybu leczenia zaakceptowanego przez towarzystwa naukowe, to nie powinno mieć to negatywnego wpływu na Pana leczenie.

Bardzo źle Pani robi zażywając leki bez kontaktu z lekarzem prowadzącym!!! Proszę KONIECZNIE zgłosić się do onkologa prowadzącego w celu ustalenia dalszego leczenia!!! zż