Czy to prawidłowe wyniki na ten tydzień ciąży?

10.11 miałam ostatnia miesiączkę. Zrobiłam bhcg wynik 1280,na usg widać pęcherzyk gs 1.1cm. Czy to prawidłowe wyniki na ten tydzień ciąży? Bede wdzięczna za pomoc,martwię sie bo ostatnia ciąże poroniłam

Tak to prawidłowy wynik w tym okresie ciąży. Proszę w tej sprawie konsultować się bezpośrednio ze swoim ginekologiem prowadzącym.