Czy to problem hormonalny czy nie znam jeszcze reakcji ciała?

Witam.Od 1,5 roku jestem w związku z chłopakiem.Mój problem polega na braku odczuwania podniecenia w trakcie pieszczot,czy pocałunków.Partner mówi że jestem wilgotna na dole i odczuwa mój szybszy oddech,ale ja tego nie czuję,mimo że bardzo mi się podoba i zależy mi na związku.Do niego nie dociera,że mogę nie czuć podniecenia i nie rozumie czemu nie mam ochoty na dalsze pieszczoty. Czy to problem hormonalny,czy nie znam jeszcze reakcji ciała?Dodam,że od dwóch lat się masturbuję i mam orgazm.

https://terapiaslomka.wordpress.com/