Czy to problem z potencją?

Witam, mam 25 lat, zacząłem współżyć 2 lata temu ze swoja byłą partnerką, w tamtym czasie miałem bardzo duży problem z przedwczesnym wytryskiem. Czasem to było 5min czasem 15, rozstałem się z nią rok temu. W tej chwili mam nową partnerkę i nowy problem. Polega to na tym iż mój wzwód trwa chwilę np. 5 min, a potem penis robi się wiotki i ciężko osiągnąć wzwód, w czym nie dochodzi do erekcji, bo jest to za krótki czas dla mnie w tej chwili. Proszę o poradę. Uprawiamy sex bardzo często. Robert

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeżeli nie ma Pan problemu z osiągnięciem wzwodu w trakcie pieszczot oraz występują u Pana spontaniczne wzwody nocne i poranne, wtedy należałoby doszukiwać się przyczyn problemu w sferze psychicznej. Możliwe, że to nowa partnerka i próba sprostania jej oczekiwaniom prowadzi do problemów. Warto skonsultować się w tej sprawie z seksuologiem lub psychologiem i rozpocząć pracę nad problemami.

Pozdrawiam