Czy to prosaki? I jeśli tak, to czy mogę oddawać krew?

Witam. Chciałbym się upewnić, co mi dolega, bo z tego, co w necie przeczytałem to nie jest choroba. W wieku gdzieś 16-17 lat, a mam obecnie 27, pojawiły się u mnie białe kropki na penisie, tak jakoś nagle. W tamtych czasach jeszcze nie współżyłem seksualnie, więc to raczej nie od tego. A wyglądają one tak; http://img693.imageshack.us/img693/7798/51287370.jpg Mam je na prawie całym penisie oraz na jądrach przeważnie w miejscu, gdzie są cebulki włosków, czyli to chyba są Prosaki. A na domiar złego na żołędzi jeszcze takie coś, czyli chyba tzw. Grudki Perliste http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pearly-penile-papules-glans.jpg&filetimestamp=20051019005909 Więc bardzo proszę o potwierdzenie, czy to są te choroby, czy może coś innego? Oraz jeszcze jedno pytanie mam do Państwa. Jeśli są to prosaki oraz grudki perliste, to czy są one przeszkodą w oddawaniu krwi? Moja siostra krew oddaje i mnie namawia żebym i ja zaczął, a wiem, że tam się wypełnia jakąś ankietę i jest coś o chorobach skóry. Tak poza tym to jestem zdrowy jak byk i mam rzadką grupę krwi chyba, bo AB Rh+ dodatni. Więc chciałbym oddawać, ale boję się, że mając to, co mam na przyrodzeniu zaszkodzę biorcy mojej krwi i że się czymś ode mnie zarazi. Wiem, że tam lekarz bada i wszystko trzeba powiedzieć, ale jeśli to, co mam z góry dawce przekreśla to, po co iść. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Pierwsze zamieszczone zdjęcie wskazuje na zmiany fizjologiczne, a więc nie wymagające leczenia. Natomiast jeżeli chodzi o grudki perłowe to jednak radziłabym odwiedzić dermatologa, bo zmiany te mogą być mylone na przykład z kłykcinami narządów płciowych.
Jeżeli dermatolog potwierdzi  że nie jest to żadna choroba wymagająca leczenia, to raczej nie będzie przeciwwskazań do oddawania krwi - ale tak jak Pan sam napisał - o zakwalifikowaniu dawcy i tak zawsze decyduje lekarz bezpośrednio przed oddaniem krwi.
Pozdrawiam.