Czy to przedwczesne wygasanie czynności jajników?

Witam, jeszcze raz proszę o pomoc. Na co to może wskazywać? Czy to przedwczesne wygasanie czynności jajników? Objawy jak przy menopauzie: uczucie gorącą, trudność z rzuceniem kilogramów, ranne kołatanie serca,skąpa miesiączka, cykl co 30-25dni, wyniki badań 3d.c Estradiol128,3pmol\l (norma 45,4- 854), FSH7,44U\L (norma 3.5 - 12,5),LH 9,85U\L(norma 2,4 - 12,6),prolaktyna 579U\ML 9norma 102-496)po 1h 5891U\ml, AMH 6,7ng\ml (norma 0,41 - 6,96). Od 3m-cy brany Bromergon, prolaktyna skacze,niskie ciśnienie. Kobieta lat 36.

Dzień dobry, proszę udać się do endokrynologa celem ustalenia, czy dawka Bromergonu jest odpowiednia. Dodatkowo proszę także wykonać badania poziomu hormonów tarczycy. Wyniki nie wskazują na przedwczesne wygasanie czynności jajników.