Czy to przepuklina od dźwigania?

Witam Jakiś czas temu poronilam farmatologicznie Wystepowalo krwawienie plamienie na brązowo jakby resztki i to sie zmniejszalo jakiś czas powinnam niedługo dostac miesiączki lecz znów zaczelam plamic na brązowo Dlaczego ? W czasie małego plemienia kochałam sie. Partnerem bez zabezpieczenia czy to moze byc jakas infekcja ? Bardziej martwi mnie wypukly prawy jajnik od dwóch dni który boli kiedy dotykam . Co to moze byc ? Wiem ze musze udać sie do lekarza zrobić badania ale w chwili obecnej nie mam takiej możliwości i dlatego postanowiłam te pytania zadac tutaj . Czytałam sporo na Internecie o tym co moze mi byc raki torbiele itp generalnie juz powinnam umrzeć wg internetow takze ciężko się tym sugerować . Dodam ze mam prace rizyczna sporo dźwigam a ten jajnik wyszedł mi w pracy czy to przepuklina ? Czy to od dźwigania ? Proszę o jakieś szczere przypuszczenia bez wysyłania mnie do lekarzy. Mam 22 lata i jestem zdrowo wygladajaca kobieta silną psychicznie jak i fizycznie .

Lek. Tomasz Budlewski

szersze przypuszczenia ma Pani w internecie, bez badania lekarskiego można jedynie zgadywać i wypisywać to co jest zawarte na różnego rodzaju stronach internetowych.