Czy to są grudki perliste?

Witam, chciałbym się upewnić, czy pokazane na zdjęciu krostki to są grudki perliste czy coś innego? http://imageshack.us/photo/my-images/600/beznazwy1sz.jpg/ W zasadzie jest ich niewiele i mają nierównomierny rozkład. Dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety pod podanym linkiem nie znajduje się żadne zdjęcie, więc trudno jest mi cokolwiek ocenić. Wstępnej diagnozy może udzielić Pan sobie sam wpisując "grudki perliste prącia" w dowolną wyszukiwarkę.

Najlepiej byłoby jednak udać się na wizytę kontrolną do dermatologa, który będzie miał możliwość obejrzenia zmian. Jeżeli jest Pan aktywny seksualnie i miał przypadkowe spotkania z nieznanymi kobietami wskazane jest wykluczenie chorób przenoszonych drogą płciową.

Pozdrawiam