Czy to są objawy HIV?

Odbyłem stosunek z prostytutką. Byłem zabezpieczony. Miałem prezerwatywę. Dzień po stosunku zaczął mnie boleć penis i lewe jadro. Po 5 dniach od stosunku zaczęła mnie boleć głowa i miałem lekką wysypkę. Dziesiątego dnia po stosunku penis mi spuchł i jakby się zniekształcił. Ból jest w lewym jadrze, w penisie i rozchodzi się aż na nogi. Minęło już trzy tyg i mam powiększone węzły chłonne i ból mięśni i nóg jestem ciągle zmęczony i chce mi się spać mam katar itp nie wiem czy to może być HIV? Biorę antybiotyki ale nie pomaga mi biorę je już tydzień i nic nie pomaga. Ile od ryzykownego stosunku powinny się pokazać objawy HIV? Stosunek może trwał ze 2 minut i miałem prezerwatywę czy jest możliwość zarażenia się czymś? Z tego co piszą w internecie to raczej nie, bo prezerwatywa chroni przed zarażeniem się wirusów itp czy to prawda? Ile można żyć z HIV jeśli się bierze lekki itp.? Proszę o szybką odpowiedź... Nie wiem co mi jest jestem cały czas w dołku nie chce mi się jeść bardzo państwa proszę o odpowiedź i dziękuje ślicznie z góry. Przepraszam za blendy itp ale jestem bardzo długo w UK i nie za bardzo umiem pisać po polsku ;PP
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Pierwsze objawy zakażenia wirusem HIV pojawiają się około pierwszego miesiąca po stosunku i objawia się dolegliwościami grypopodobnymi.
Pana objawy nie są zatem charakterystyczne. Jeżeli zastosował Pan prezerwatywę zgodnie z zaleceniami producenta zapisanymi w ulotce ryzyko zakażenia jest praktycznie zerowo.
Pozdrawiam.