Czy to są problemy ze świadomością?

Witam. Nie wiem jak to określić, ale wydaje mi się, że mam problemy ze świadomością. Jakby świadomością samej siebie, ale jakby neurologiczne. Boli mnie głowa ( czasami w kości ciemieniowej w prawej półkuli, a czasami potylicznej). Co to może być? Co mam robić? Czasami mam wrażenie, że nie myślę. Nie wiem czuję jakby był to udar... nie jestem pewna bo nigdy nie miałam udaru.. Chodziłam do neurologa do 18 r.ż. i nie stwierdził żadnych ustępstw od norm(niedotlenienie podczas zabiegu na sercu).

Witam Panią. Myślę, że w pierwszej kolejności powinna Pani się zgłosić do lekarza by odbyć niezbędne badania. W swoim poście napisała Pani, że do 18 r.ż. korzystała Pani z pomocy lekarza neurologa (czyli od 2 lat nie bada Pani swojego zdrowia). Jeśli wyniki badań lekarskich będą w normie proszę zgłosić się do doświadczonego psychologa by sprawdzić czy Pani dolegliwości nie mają natury psychogennej. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Proszę zacząć od wstępnego kontaktu z lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na konsultacje diagnostyczne, aby dotrzeć do przyczyny Pani symptomów.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej