Czy to skutki antykoncepcji?

Zaczęłam ponowie brać tabletki po rocznej przerwie, i po drugiej tabletce zaczęłam odczuwać objawy: boli mnie dol brzucha, jajniki, piersi, czasami robi mi się słabo, wahania nastrojów i jak się kochamy to coś mnie boli w środku, czuje jakbym była TAM opuchnięta. Proszę o jakąś odpowiedź, co może być tego przyczyną?? PILNE

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Nie podała Pani informacji czy tabletki, które Pani przyjmuje są tymi samymi, które stosowała Pani przed przerwą i jak były one przez Panią tolerowane. Doradzam kontakt z ginekologiem w celu ewentualnego dobrania innego środka.

Pozdrawiam.