Czy to sposób na orgazm?

Czy wytrysk w pochwie moze mieć wpływ na podniecenie kobiety ? Za każdym razem gdy mój partner jest bliski orgazmu moje podniecenie wzrasta i pojawia sie uczucie, ze ja tez byłam blisko orgazmu z którym mam problemy. Czy to moze byc sposób na orgazm ?

Dzień dobry!

Dla części kobiet jest to psychologiczny bodziec zwiększający podniecenie, potencjalnie może zwiększać szansę na doświadczenie orgazmu.

Pozdrawiam!