Czy to stany przedcukrzycowe?

Witam mam pytanie robiłem badania na glukoze we krwi i wyszło mi 116 mg bardzo jest mi to badanie potrzebne na kurs prawa jazdy i czy ten wynik jest negatywny ? W mojej rodzinie chorują na cukrzyce ja też miałem badania na obciazenie glukoza ale lekarz powiedzial ze mam tylko stany przedcukrzycowe i teraz bardzo wazne pytanie czy lekarz medycyny pracy podbije mi orzeczenie .Dziekuje

Lek. Wojciech Zygmunt

Stany przedcukrzycowe, a nawet cukrzyca nie wykluczają możliwości prowadzenia samochodu. Lekarz medycyny pracy powinien badanie bez problemu podbić, chyba, że doszuka się innych nieprawidłowości. Pozdrawiam i życzę zdrowia.