Czy to tylko efekt stresu czy objawy jakiejś choroby?

Dzień dobry. Od tygodnia kłuje mnie w całym ciele, ból zazwyczaj nie utrzymuje się długo, na kłóciu się kończy i przypomina nerwobóle. (nerwobóle nie są mi obce, kilka lat temu przechodziłam półpaśca, więc od tego czasu się zdarzają, jednak teraz trwa to już od kilka dni, co kilka minut czuję ból w różnych częściach ciała). Trochę się tym martwię. Co więcej wydaje mi się, że najczęściej ból kumuluje się w okolicach brzucha, w różnych miejscach, w podbrzuszu, w okolicach pępka i po obu bokach. Mam wrażenie jakby mnie tam coś uciskało. Czy to tylko efekt stresu czy objawy jakiejś choroby? Mam 23 lata, nie przechodziłam wcześniej żadnych chorób (poza półpaścem), nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Dobrze się czuję, nie mam gorączki, biegunki ani wymiotów. Odżywiam się tak jak zwykle.

Sam tytuł pytania sugeruje, że ma pani sporo stresu w ostatnim czasie. Dolegliwości nie są charakterystyczne, ale jeśli budzą pani niepokój najlepiej byłoby iść do lekarza pierwszego kontaktu.