Czy to wskazuje na boreliozę?

Witam, chodziłem 3 dni temu po lesie i ugryzł mnie kleszcz w skórze był około 30 godzin po dzień po wyjęciu kleszcza dostałem lekkiej gorączki, oraz rozwolnienia. Następnego dnia doszły do tego nudności, po kleszczu została mała czerwona rana która mnie trochę swędzi Czy rzeczy te wskazują na boreliozę? Kiedy powinienem się udać do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć