Czy to wskazuje na insulinooporność?

Zrobiłem dziś badania przed pójściem na siłownię, m.in tsh (1.777), ft3 (3.38), ft4 (1.52), atpo (34.6). Dodatkowo glukoza 79 mg/dl i insulina 8.4 mU/l. Mam 28 lat, 95kg. Ostatnie miesiące to zero aktywności, śmieciowe jedzenie. Wcześniej duża aktywność i dobra kondycja. Czy tsh jest ok? Norma jest niby do ok 4.5, ale podobno już powyzej 1.5 jest nieciekawie. Dodatkowo z glukozy i insuliny wg kalkulatora HOMA-IR wychodzi 1.64 co podobno wskazuje na insulinoopornosc?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy powyższych badań ? Jakie objawy? WskaZana wizyta u lekarza rodzinnego