Czy to zachowanie to objaw guza mózgu?

Witam. Czy zachowanie typu "ze skrajności w skrajność" może być wynikiem guza mózgu? Np na samym początku uczyło się non stop, na każdą lekcje, a później przestało się. Albo tak bardzo znany efekty jojo. Czy to może być wynikiem guza mózgu? A drugie pytanie czy np gdy człowiek sobie coś zaplanuje, ale rzadko mu się udaje dopełnić tego co sobie założył, to czy to też może być wynikiem guza mózgu? Pozdrawiam

Witam!
Raczej wynik braku silnej woli, chwiejności w dążeniach , uczuciach i myśleniu. Nie wiem skąd pomysł w kierunku guza mózgu. Na pewno przedstawione przez Panią objawy i zachowania nie są wyrocznią diagnostyczną dla guza mózgu. Rozpoznania w tym kierunku opieramy na nowoczesnych badaniach obrazowych i markerach.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski,