Czy to zapalenie grzybicze żołędzi?

Witam. Mam 19 lat i od kilku lat zmagam się z bólem żołędzi narządu płciowego. Zaczęło się, gdy miałem 11 lat. Problemy pojawiły się od pierwszej masturbacji. Zawsze odczuwałem ból żołędzi przy masturbacji, co zmniejszało efektywność podniecenia. Dodam, że napletek w okresie tych 11 lat jeszcze był sklejony i nie dało się go ściągnąć. Udało się to dopiero w wieku 13 lat, ale z bólem - jak dobrze pamiętam. Wszystko to spowodowało problemy w szkole i w życiu towarzyskim, który potęgował duży stres. W lipcu tego roku udałem się do urologa. Powiedziałem tylko co mi dolega, ten mnie zbadał i przepisał leki (gdzieś w okresie 14-15 lat zacząłem odczuwać ból w cewce przy oddawaniu moczu i bóle w podbrzuszu - lekarz stwierdził zapalenie gruczołu krokowego). Następna wizyta miała miejsce 5 września, lekarz zbadał mnie i stwierdził że trzeba jednak leczyć dłużej (2 miesiące). Leki na zapalenie gruczołu krokowego miały skuteczne działanie - ujście cewki się goiło, ale bardziej martwi mnie ból żołędzi, który do tej pory nie ustał. Mam takie jasnawe pęcherzyki na skraju żołędzi wokół. Robię też taki eksperyment - myję mydłem żołądź i po pod dłuższym tarciu zachciewa mi się sikać. To narazie tyle. Bardzo prosiłbym o diagnozę.

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się postawić rozpoznania czy zalecić leczenia. Proszę spróbować, oprócz urologa, udać się do dermatologa. Być może, oprócz problemu urologicznego, jakas choroba skóry nasila Pana ból i dyskomfort.
Pozdrawiam.