Czy to zapalenie oskrzeli?

Witam! Mam 25 lat. Sprawa wygląda następująco: pewnego wtorku wieczorem poszedłem pobiegać po około miesięcznej przerwie. Była minusowa temp. Dwa dni później rano zacząłem czuć ból w klatce piersiowej, który ustąpił po kilku godzinach. Zbagatelizowałem go i w sobotę byłem grać w piłkę. W niedzielę ból się powtórzył, do tego stan podgorączkowy. Dwa dni byłem jeszcze w pracy, ale czułem się słabo i czułem, że gorączka się nasila. Leżę trzeci dzień w łóżku, nie miewam gorączki, góra raz dziennie temp. ok. 37.2 max. Dodam, że nie czuję się rozbity jak przy grypie, może lekko osłabiony, mam dobre samopoczucie, duży apetyt. Problem w tym że nie chce mi się kaszleć, nie mówiąc już o odrywaniu i do tego ten pojawiający się ból w klatce piersiowej o rożnych porach dnia trwający ok. 2 godz. potem przechodzi. Poza tym czuję takie nieswoje uczucie w klatce piersiowej. Dodam, że nie palę tytoniu! Piję syropy wykrztuśne, rozrzedzające, wit. C, czosnek , cebula, smalec (wyczytałem, że pomaga), wapno, w razie gorączki ibuprofen plus, dużo płynów w postaci rożnych herbatek ziołowych. Mam pytanie co mi jest? Co jeszcze mogę zrobić ile to może jeszcze trwać? Tak bardzo nie lubię chorować!
25 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczynę bólu w klatce piersiowej należy wyjaśnić.
Być może rzeczywiście jest on wynikiem infekcji dolnych dróg oddechowych, jednak bez badania nie da się tego ustalić.

Przyczyną bólu w klatce piersiowej w Pana przypadku może być również nadwyrężenie mięśni w wyniku wysiłku fizycznego lub neuralgia.

Inną przyczyną bólu w klatce piersiowej może być także choroba układu sercowo-naczyniowego, przewodu pokarmowego, zmiany w układzie kostno-stawowym.
Proszę nie bagatelizować dolegliwości i wybrać się jednak do lekarza, który będzie miał możliwość zbadania i dokładnego zebrania wywiadu.

I zdradzę Panu pewien sekret, lekarze też nie znoszą chorować a tym bardziej chodzić do lekarza:(.

Niestety są sytuacje kiedy wizyta jest niezbędna, tak tym razem jest u Pana.

Pozdrawiam