Czy to zapalenie siatkówki?

witam pana napewno mnie pan pamieta ostatnio pisalam o moim mezu pytania dotyczyly zapalenia nerwu i podejzenia sarkaidozy otorz teraz maz przeszedl badanie ebus ktore wykluczylo sarkaidoze dzis mial konsultacje okulistyczna stalo sie cos bardzo dziwnego lekarz okulista stwierdzil ze moj maz nigdy niemialzapalenia nweru a diagnozy innych okulistow byly blednezrobil badanie dna oka przeswietlenie oraz ekg i stwierdzil ze to jest zapalenie siatkowki oraz sa widoczne jakies drozdy

Witam.
Myślę , że ma Pani na myśli druzy ; tylko proszę o precyzyjne dane : chodzi o druzy siatkówki czy druzy tarczy nerwu wzrokowego?
Pozdrawiam