Czy to zatrucie i przeziębienie może być przyczyną tego zasłabnięcia?

Witam od paru dni mam zatrucie pokarmowe plus do tego doszło przeziębienie tzn ból gardła katar deszcze na noc gorączka Dziś nagle zrobiło mi się słabo i cała byłam mokra plus ciemno przed oczami ..Czy to zatrucie plus przeziębienie może być przyczyna tego zasłabnięcia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje wirusowa konieczna wizyta u lekarza rodzinnego