Czy to znaczy, że mam chłoniaka bądź ziarnicę?

Dwa węzły najwieksze w grupie wezłów chłonnych II w okolicy rozwidlenia obu CCA o wym. 7,8/1,9 mm i 6,5/2,1 mm i o dlugości 7,8 mm i 6,1 mm i 9,2 mm strona prawa i lewa strona o wym 9,4/3.0 mm i 8,4/2,7 mm z zachowaną wnęką wezłową i prawidłowym unaczynieniu ownękowym (odzatokowym) Q opcji elastografii wezeł chłonny elastyczny. Czy to znaczy ze mam chłoniaka bądź ziarnice ?

Rafał Stando

Nie. Taki wynik z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na to, że jest pani zdrowa.