Czy to znaczy, że mam jakąś poważną chorobę serca?

Witam, Mam 31 lat, ważę 66kg, przy wzroście 172, odebrałam dzisiaj wyniki badań krwi i moczu i jestem troszkę zmartwiona. Z parametrów które "odbiegają" od normy mam: MCHC - 30,2 RDW-CV - 14,6 monocyty - 10,7 eGFR - 71,3 cholesterol całkowity - 208 cholesterol nie-HDL 101 żelazo - 147 w moczu obecne erytrocyty przy tym parametrze nie-HDL mam informację, że jestem w grupie bardzo dużego ryzyka zgonu z powodu choroby sercowo-naczyniowej. Oczywiście wybieram się do lekarza ogólnego, ale wizytę mam dopiero za kilka dni, bardzo się stresuje, czy to znaczy że mam jakąś poważną chorobę serca?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki nie świadczą o poważnej chorobie serca, cholesterol trochę podwyższony, wskazana dieta ubogotluszczowa, regularna aktywność fizyczna, unikanie używek, kontrola za 3 miesiące.
Pozdrawiam