Czy to znaczy, że moje zęby się nie wybielą już żadną inną metodą?

Witam, 2 tygodnie temu wybielałam zęby metodą nakładkową pod opieką stomatologa. W czasie wybielania widziałam dużą różnicę. Zużyłam 3 strzykawki (w sumie były 4) , było to ok 2 tygodni, więc Pani stomatolog powiedziała, że nie ma sensu zużywać 4tej, żebym użyła jej na 2-3 noce za kilka miesięcy. Jak skończyłam wybielanie, zauważyłam jakby zęby zaczęły wracać do poprzedniego koloru. Czy to znaczy że moje zęby się nie wybielą już żadną inną metodą, że taka ich natura, może lampa zadziała?

Witam,

Po zabiegu wybielania kolor stabilizuje się około 2 tygodni. To normalne,że w tym czasie zęby stają się delikatnie ciemniejsze niż zaraz po wybielaniu, jednak nie wracają całkowicie do stanu sprzed wybielania. Wybielanie lampą może dać większy efekt niż nakładki. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski