Czy to znów nerwica spowodowana zaburzeniami hormonalnymi?

witam serdecznie,kobieta lat 52 ,miesiączkująca nieregularnie,leczony w mlodosci na nerwicę lękową,objawy podobne w tej chwili,piekące bóle w klatce,ekg w porządku,skoki ciśnienia,uczucie omdlewania,towarzyszący lęk,czy to znów nerwica spowodowana jazdami hormonalnymi?mała amplituda pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym,czuję sie ogólnie nie do życia,boję się następnego dnia,pozdrawiam,ewa

Witam Panią
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Zachęcam też Panią do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

W okresie klimakterium kobiety maja różne dolegliwości, warto zasięgnąć porady lekarza i ewentualnie skorzystać z usług psychoterapeuty. Pozdrawiam