Czy to zrosty po cesarskim cięciu?

Witam W skrocie: 8 mscy temu urodzilam przez cc. Po 2 mscach zaczely sie bole kolo rany jak na okres. Pozniej po mscu zatrucie pokarmowe po grilu. Bol brzucha mdlosci i bole jelit wzdecia gazy (duuuzo gazow) prawie cokolwiek zjem to produkuje cieple smierdzace. Biore jakies leki na ibs ale bol w dole ciagle jest gazyyy i zoladek boli cokolwiek tam wpadnie. Czytalam o zrostach bo czuje dyskomfort w wc w okolicy cc. I moze pasozyt w jelitach i zoladku bo nie wiem co jesc :(bialy nalot na jezyku)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać przede wszystkim usg Jamy brzusznej wtedy będzie można coś więcej powiedzieć