Czy to zwykłe obtarcie spowodowane seksem?

Ostatnio odczułam ból przy stosunku z partnerem. Dziś zauważyłam, że przy wejściu do pochwy znajdują się 2 zmiany które wyglądają dokładnie jak afty. Bardzo boli przy oddawaniu moczu i dotykaniu. Czy to zwykłe ,,obtarcie" czy powinnam natychmiast zgłosić się do ginekologa?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko postawić diagnozę bez obejrzenia zmiany, może to być otarcie ale może to być także m.in. opryszczka. Sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam