Czy toczeń układowy, zapalenie wątroby, Hashimoto i wysokie ciśnienie powodują przedwczesny wytrysk?

Dzien dibry mam takie zapytanie podczas stosunku szybko dochodze do przedwczesnego wytrysku choruje na tocznia ukladowego zapalenie watrobyc niealkoholowe cisnienie tetnicze 3 stopnia i hoshimoto czy tejest choroby moga sie do tego przyczyniac
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry Panu.
W poście nie ma podanych pobieranych leków oraz wyników badań. Odpowiedzieć na postawione pytanie można dopiero po uzupełnieniu informacji oraz ocenie całokształtu obrazu klinicznego.
Praktycznie jest to możliwe tylko w czasie wizyty u lekarza specjalisty.
O ile mi wiadomo, w stolicy Pana województwa, w Opolu jest trzech lekarzy seksuologów.
Jeśli zdecyduje się Pan na konsultację specjalisty, to proszę przedstawić w gabinecie pełną posiadaną dokumentację.
Jeżeli już na pierwszej wizycie posiadałby Pan opinię pisemną lekarza zajmującego się Pana wątrobą odnośnie kwestii, czy nie ma przeciwwskazań do stosowania leków w leczeniu seksuologicznym, zwłaszcza w leczeniu szybkiego wytrysku, to ułatwiłoby to konsultację u lekarza seksuologa.
Jednak przede wszystkim najlepiej solidnie przemyśleć sprawę oraz porozmawiać z Partnerką.
Bo nie są to tzw. wskazania życiowe, czyli ratujące życie, stosowanie (zwykle przewlekle) dodatkowych leków przecież metabolizowanych przez wątrobę - jest, moim zdaniem, dyskusyjne; nawet jeśli lekarze nie stwierdzą w konkretnym przypadku przeciwwskazań.
Warto to, tak uważam, rozważyć...
Wątroba jest tylko jedna...
Pozdrawiam Pana. JW, seksuologia.blog, Poznań.

PS. Próbowanie reklamowanych w TV i internecie "preparatów" byłoby w Pana sytuacji bardzo nierozsądne! Można się skrzywdzić. marzec 2017.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty