Czy tomograf z kontrastem jest na tyle wiarygodny, że wykluczy guz?

Witam. Mam problemy zw.ze wzrokiem typu wychodzenie konturów poza obraz, dyskretna anizokorie stwierdzona u neurologa (zmienną tzn.raz wydaje się że źrenice są równe, raz jedna jest większa lub mniejsza)Robiłam TK z kontrastem oraz badanie dna oka.Wszystko wyszło ok.Czy te badania mogły pominąć guza mózgu?Bardzo się denerwuje,a rezonans mam dopiero za miesiąc.Nie ma dnia abym nie myślała o nowotworze. Czy tomograf z kontrastem jest na tyle wiarygodny, że wykluczy guz?

Witam.niestety nie. Badanie wyklucza tylko duże guzy. Natomiast mały gruczolak np. Przysadki może być niezauwazony. Dobre dno oka wskazuje że nic nie rośnie szybko w głowie. A być może wszystko jest w porządku. Pozdrawiam