Czy tomografia komputerowa z kontrastem wykluczy tętniaka mózgu?

Witam czy badanie TK glowy z kontrastem wykluczy tętniaka mózgu ? robiłam tk z kontrastem ,wyszlo wsyztsko super ale mam wrazenie ,ze to nie do końca wiarygodne

Witam serdecznie,

W przypadku podejrzenia tętniaka mózgu, wskazane jest wykonanie badanie angio-TK lub angio-MRI aby ocenić struktury naczyniowe w mózgu.
Oczywiście o wyborze metody diagnostycznej, decyduje lekarz prowadzący.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym lub neurologiem bądź neurochirurgiem.

Pozdrawiam.