Czy torbiel kieszonki Rathkego może rozregulować cały organizm i przyczynić się do powstania guza FNH?

Czy torbiel kieszonki Rathkego może rozregulować cały organizm i przyczynić się do powstania guza FNH? Czy paciorkowce mogą tak wpływać na organizm? Czy może po prostu mam tyle różnych niezależnych od siebie jednostek chorobowych? Dodam, że wszystkie problemy zdrowotne zaczęły się po pierwszej ciąży, 11 lat temu, choć wcześniej miałam już pewne objawy które bagatelizowałam. Borelioza doszła dopiero w zeszłym roku, więc na nią nie można zrzucić... Jeżeli znajdzie się tutaj jakiś ambitny lekarz, który jest w stanie mi pomóc i poświęci czas na poniższą lekturę, będę bardzo wdzięczna, bo brak mi już pomysłów na powrót do homeostazy. Poniżej opisuje swoje objawy, postawione diagnozy i wyniki badań (tylko te odbiegające od normy). Objawy: Niedobór masy ciała, bóle i zawroty głowy, osłabienie, senność, drętwienia kończyn dolnych i górnych, bezwładne przewracanie się po wstaniu z łóżka (bez utraty świadomości i bez zawrotów głowy- poprostu bezwładne nogi), drżenia rąk, kołatania serca, duszności, zimne dłonie i stopy (fioletowe paznokcie) pomimo komfortu cieplnego, bóle w klatce piersiowej, biegunki naprzemienne z zaparciami, nieregularne i przerywane miesiączki, obniżone libido, utrzymująca się laktacja od 11 lat, nadmierne owłosienie, hiperpigmentacja i trądzik, zanik tkanki tłuszczowej, od niedawna zapadnięcie się oczu, problemy z pamięcią, koncentracją i czasowe problemy z wypowiedzią Diagnoza wg kolejności stwierdzenia: - Nieprawidłowa tolerancja glukozy (aktualnie unormowana, bez leków) - Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnych kręgosłupa szyjnego - Podejrzenie choroby trzewnej (p/c antygliadynowe podwyższone, biopsja nie potwierdziła) - Zapalenie błony śluzowej przełyku i żołądka - Przepuklina rozworu przełykowego - Zarzucanie treści dwunastniczej do żołądka - Obserwacja w kierunku przewlekłego zapalenia jelita grubego - Zrosty otrzewnowe - Wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej z łagodną niedomykalnością -Tachykardia -Przewlekłe zapalenie zatok i migdałków podniebiennych -Torbiel prawej zatoki szczękowej -Niedobór wit D3 (uzupełniony) -Hiperprolaktynemia -Mikrogruczolak przysadki 5mm-> później torbiel kieszonki Rathkego -Tu zmiana lewego płata wątroby odpowiadająca zmianie o charakterze FNH -Torbiele wątroby -Pęcherzyk żółciowy z zaleganiem zagęszczonej żółci, bez złogów -Obniżenie migdałków móżdżku (poniżej 5mm) -Torbiel prawej piersi (ok 6mm) -Dyskopatia szyjna z wypukliną krążka mk na poziomie C5-C6 (ok.3mm) Wyniki badań: RTG płuc: Wzmożenie rysunku podścieliska przy wnękach, lewa wnęka nieznacznie szersza. Zrosty przeponowo-opłucnowe. Do dalszej dgn OB: 4 [6-10] PRL na czczo (30.01):20,80 [4,79-23,30] PRL na czczo (01.02): 96,42 [4,79-23,30] PRL po 60':97,80 [4,79-23,30] PRL po 120':335,90 [4,79-23,30] PRL na czczo (13.09):100,90 [4,79-23,30] PRL po PEG (13.09):35,37 [4,79-23,30] Bilirubina całkowita:1,48 [0,30-1,20] Elektroforeza białek surowicy: Gamma % 22,7 [9,2-18,2] Gamma

Szanowna Pani jednostek chorobowych jest tyle że dobrze by było, aby omówiła je Pani na spokojnie z lekarzem rodzinnym