Czy torbiel oponowa może sama zaniknąć?

witam mam pytanie czy torbiel oponowa może sama zaniknąć chodzi o to że za każdym razem miałam torbiel oponową . przy pierwszym rezonansie był 13x6mm , drugim 11x6mm trzecim 12,8x7,9 a przy czwartym nie ma , czy to możliwe że się samoistnie wyleczył oraz co oznaczają zmiany obrzękowo- stłuszczeniowe blaszek granicznych trzonów kręgowych dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza neurochirurga aby ocenić rezonans