Czy torbiel podpajęczynówki w zatoce u córki może być groźna?

Witam. Moja córeczka ma 6,5 roku. Gdy zaczęła mi zgłaszać , że zdarza jej się widzieć podwójnie , zdarzają jej się spontaniczne wymioty, dodatkowo częste i bardzo silne bóle głowy. Podczas rezonansu u córki wykryto torbiel podpajeczynówki w zatoce czołowo skroniowej o wielkości 62x48x15mm ... Błagam o pomoc i poradę , bo już siedzę i wariuję ... Żaden lekarz nie chce nas przyjąć w szybkim terminie , tłumacząc się że mają wszystkie terminy zajęte :(

To jest schorzenie leżące w zakresie neurochirurgii. Weź skierowanie od lekarza rodzinnego do neurochirurga z wpisem na skierowaniu CITO czyli szybko!