Czy torbiel zatok to nowotwór?

Witam. Od czasu szkolnego już miałem problem z zatokami i wiecznym katarem. Obecnie mam 36 lat i od około roku zawroty głowy na które dostałem od lekarza lek vestibo. Lecz gdy zacząłem miewać bóle głowy to w końcu dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny głowy który wykrył zapalenie zatok oraz torbiel w zatoce szczękowej z prawej strony. Jego wielkość to 3,3 x 2,7. Na kolejną wizytę u neurologa który zlecił mi rezonans też trzeba poczekać. Proszę o podpowiedz co mogę zrobić aby to przestało się rozrastać i jak mogę zacząć leczenie zanim będę miał wizytę lekarską. Byłem dziś u lekarza pierwszego kontaktu i dowiedziałem się, że torbiel to zmiana nowotworowa. Jestem wystraszony i prosił bym o

Spokojnie ten lekarz pierwszego i ostatniego kontaktu troszkę przesadził jeżeli piszesz prawdę o jego interpretacji tego wyniku . Często piszecie nieprawdę. Pokaż ten wynik TK zatok to odpowiem. Torbiel to nie nowotwór.