Czy torbiele w tarczycy są groźne?

Witam ,w usg tarczycy wyszło że mam torbiele,jeden 6mm a na drugim płacie 4mm.Czy torbiele w tarczycy są grozne,czy to rak?Tsh teraz jest w normie,nie leczę się,ale wiosna było tsh10,54

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Torbiele to zmiany o typie łagodnym. Należy okresowo kontrolować zmiany. Proszę stosować dotychczasowe leczenie oraz regularnie kontrolować się u specjalisty endokrynologa.