Czy tran dobrze wpływa na organizm?

czy tran dobrze wpływa na organizm? czy jest różnica między płynem, a kapsułkami? mam 18 lat i chciałbym zdrowo się odżywiać.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Tran wpływa korzystnie na zdrowie, jeżeli chce się Pan zdrowo odzywiać proszę jeść tłuste ryby morskie 3x w tygodniu i nie rozważać suplementacji kapsułkami czy płynem.

Pozdrawiam serdecznie

Tak, jak najbardziej, tran działa przeciw zapalnie tak jak olej z wiesiołka, podnosi odporność organizmu, wykazując szczególnie kożyste działanie przed okresem zimowym.