Czy trzeba sprawdzić poziom kortyzolu?

Witam ,mam spory problem z bezsennością , ziołowe leki juz nie pomagają a chemiczne zle toleruje ...Jestem coraz bardziej tym zmęczona fizycznie i psychicznie . Czy to może być skutek dużej ilosci stresu przez długi czas ? Czy trzeba sprawdzic poziom kortyzolu ? Dodam ze mam niedoczynnosc tarczycy ..Proszę o jakąś poradę bo nie wiem juz za bardzo co robić

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie, przewlekający się stres jest jedną z przyczyn bezsenności.

Zachęcałabym Panią, by nabyła Pani umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Z przesłaniem dla Pani serdeczności i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com