Czy trzymanie krążka w lodowce jest dozwolone?

Nuvaring - temperatura w jakiej zaleca sie trzymać krążek to 30 stopni. Ostatnio wzięłam na wakacje do Wietnamu jedno opakowanie j trzymałam je w torbie, lecz sadze ze temperatura otoczenia była wyższa nic 30. Po paru dniach przypomniałam sobie i włożyłam krążek do lodówki - czy moge go jeszcze użyć? Czy trzymanie krążka w lodowce jest dozwolone?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje kierować się zaleceniami producenta dostępnymi na ulotce.