Czy TSH powyżej 2 i wysokie FT3 w porównaniu do FT4 świadczy o niedoczynności?

Witam, zrobiłam sobie badania na tarczycę (mam duże problemy z koncentracją, niską masę ciała i mimo dużego apetytu, częste uczucie zimna, suche i wypadające włosy mimo pielegnacji, bardzo cienką, bladą i szybko starzejącą się skórę), wynik to TSH trzeciej generacji 2,37 (norma 0,27 -4,20), FT3 3,55 (norma 2,42-4,36), FT4 1,23 (norma 1,00-1,60), ATF <10 (norma 0,0-115,0) oraz ATPO 10,5 (norma 0-34). Słyszałam że TSH powyżej 2 i wysokie FT3 w porównaniu do FT4 świadczy o niedoczynności, czy to prawda? Mam 24 lata. Nie łykam antykoncepcji.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki są w normie . proponuje udać sie do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę sadze ze wskazana może być wizyta u dermatologa