Czy tylny płat przysadki może mieć związek z zaburzeniami myślenia i pamięci?

Dzień dobry, Jestem mężczyzną, mam 25 lat. Czy tylny płat przysadki moze mieć związek z zaburzeniami myślenia i pamięci oraz z powstawaniem bolesnych skurczów mięśni pleców i nóg? Rezonans magnetyczny pokazał zespół pustego siodła i "brak typowego sygnału tylnego płata przysadki w obrazie t1 zależnym". Mam również stwierdzonego zeza skośnego który powoduje u mnie ból oka i podwójne widzenie przy patrzeniu w prawą strone. Niestety nie wiadomo czy te dwie rzeczy są ze sobą związane.

Dzień dobry, niestety pytanie nie znajduje się w obszarze mojej specjalizacji. Proszę skontaktować się z lekarzem neurologiem.
Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kabała - Michna