Czy u 3-letniego dziecka do wykrycia owsików można użyć paska celofanowego?

Witam Czy u 3 letniego dziecka do wykrycia owsikòw można użyc paska celofanowego? Czy ta metoda jest wiarygodna? Moja còrka podczas snu zgrzta zębami,obgryza paznokcie i nie ma apetytu. Jesli nie przylepiec to jakie badania wykonac aby sprawdzic czy to pasożyty?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej, jest to stosunkowo dobrze tolerowana i łatwa do przeprowadzenia metoda diagnostyczna.