Czy u dziewicy można przeprowadzić badanie wziernikiem i USG dopochwowe?

Witam, Ostatnio byłam na pierwszej wizycie u ginekologa,na początku zadał mi tylko dwa pytania i tyle,potem badanie.Z tym badaniem było tak że ja jestem nadal dziewicą,a lekarz badał mnie normalnie tzn przez pochwe najpierw dwoma palcami bez dotykania brzucha(jak to wszędzie na necie pisze że tak powinno być poprawnie) potem wziernikiem a na końcu usg dopochwowe.Czy tak jest poprawne u dziewicy badanie i wogole wizyta bez zadania więcej pytan?

Jeśli Pani powiedziała, że jest Pani dziewicą to na pewno ginekolog to uwzględnił i badał tak delikatnie, że nie uszkodził błony dziewiczej. Jeśli po badaniu nie wystąpiło żadne krwawienie z dróg rodnych to na pewno nie doszło do uszkodzenia bony dziewiczej.